Turkcell Platinum APK Download – for Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

prime video 4k

Turkcell Platinum APK is a free app listed in Lifestyle Apps. It is very easy to install Turkcell Platinum app on your a

Turkcell Platinum uygulaması ile ayrıcalıklar dünyasının tüm avantajları parmaklarınızın ucunda! Platinum üyelerine özel müşteri hizmetleri, keyif ve konfor katan size özel ayrıcalıklar ve zengin internet içeriği ile Turkcell Platinum, yaşam kalitenizi artırmak ve hayatınıza konfor katmak için tasarlandı. Hayatınızın her anına değer katacak fırsatlar için hemen uygulamamızı keşfedin!

Hayatınızın yoğun koşuşturması esnasında bir telefonunuzla zaman kaybetmeksizin kapınıza kadar gelen özel hizmet yetkilileri, sıra beklemeden ulaşabildiğiniz sadece size özel müşteri temsilcileri, ücretsiz havalimanı transferi, araç yıkama, kahve gibi birçok ayrıcalık Turkcell Platinum uygulaması ile cebinizde. En seçkin markalardan size özel teklifler, alışveriş merkezlerinde ücretsiz vale hizmeti gibi hayatınızı kolaylaştıracak hizmetler de Platinum ayrıcalıkları arasında sizi bekliyor.

İster kurumsal ister bireysel kullanıcı olun, Platinum ayrıcalıklarını keşfetmeyi seçen tüm Turkcell’lilerin iletişim ihtiyaçlarını karşılayabilecek farklı çözümler sunan tarifeler Platinum uygulamasında. Ayrıca Platinum veya Turkcell üyesi olmasınız da bu ayrıcalıklı dünyanın kapılarından içeri girebilir ve Platinum deneyimini yaşayabilirsiniz.

Turkcell Platinum dünyasının tüm ayrıcalıklarını mobil platforma taşıyan Platinum mobil uygulaması ile size özel hizmet ve teklifler bir dokunuş kadar yakınınızda. İşte, hayatınıza konfor ve kolaylık katmak için hazırlanan Turkcell Platinum ayrıcalıkları:

– Platinum Hizmet Ekibi ihtiyacınız olduğunda yanınızda! Bir telefonla sıra beklemeden ulaşabileceğiniz size özel Platinum Hizmet Ekibi; telefon, tablet veya Turkcell hattınızla ilgili tüm ihtiyaçlarınızda kapınıza kadar gelerek destek oluyor. Arızalanan telefonunuzun yerine geçici cihaz temini, arızalı cihazın yetkili serviste onarılarak size teslim edilmesi gibi işlemler için zaman ayırmanıza artık gerek yok. Platinum Hizmet Ekibi sizin için süreci takip edip sonuçlandırıyor.
– Platinum’a özel Turkcell Pasaj’da geçerli indirimli teklifler sayesinde cihaz satın alabilir, her ay yenilenen indirimleri takip ederek dilediğiniz teknolojik cihazlara özel fırsatlarla ulaşabilirsiniz!
– Ayrıcalıklı havalimanı transferi ile tanışın. Ücretsiz havalimanı transferi, ücretsiz vale ve ücretsiz araç yıkama hizmetleri ile Platinumlu olmanın tadını çıkartabilirsiniz. Dahası, sevdiklerinizin de bu servislerden yararlanmasını sağlayabilirsiniz!
– Sanata ve eğlenceye zaman ayırmak isterseniz de Platinum yanınızda! Konser ve tiyatro gibi kültürel etkinlikler için ücretsiz bilet Platinum’da.
Kendinize belirlediğiniz günlük ve haftalık adım hedeflerini tamamladığınızda, Platinum ile Kazandıran Adımlar’dan ücretsiz GB kazanabilirsiniz! Sağlıklı yaşam için adım atarken Kazandıran Rotalarla en çok ziyaret edilen parklardaki QR kodlarda markalardan hediye çekleri sizi bekliyor.

Ayrıcalıklı müşteri hizmetleri, üstelik 7 gün 24 saat boyunca! Uygulamada bulunan dijital asistan Celly ile pek çok sorunuzun yanıtını tek tuşla bulabilirsiniz.

Download APK(v10.0.3)

This article comes from the Internet and does not representvideo buddy appsPosition, please indicate the source for reprinting:https://www.puruze.com/4873/turkcell-platinum-apk-download-for-turkcell-iletisim-hizmetleri-a-s/

22 sexy videos